Život ve skutečnosti není příběh, život je prostě život.

7. dubna 2014 v 21:37 | Zebra
Tak pan drogový dealer, profesionální hráč casin, prohrnování sněhu. Patrik nám skončil v psychiatrické léčebně v Bohnicích. Jeho dlouhodobá snaha přece jen nebyla marná!

Můj poslední husarský kousek mi ne a ne spět k vítěznému zakončení. Možná to tak má být, možná to dokončeno být nemá a prostě mám být dobrým člověkem instantně a vysrat se i na rozdělaný práce…-
Ale zkurvený ocd-musela sem to udělat, nedalo mi spát, nevyhrát.

"Věsmes povrchní pojmy, vytvořeně obmezenými ješitnými ctižádostivci. Nechci se stát: jsem! a ne něčím, ale vším. Není lidské velikosti, kterou bych neviděl po sebou a hříčkou svou. Má vůle dělá a bude dělat se vším všecko. Zaškatulkují-li mne jednou mezi briganty nebo filosofy, řeknou-li, že jsem nebyl nic, nebo bůh, nebo prase, - lidské ubohosti to jen! Jsem ten, který jsem, dělám, co chci, chci bezmezně vše!"

"Ó ta nešťastná, neví, že je mrtva, narkotisuje se vírou, že spí a sní... Neboť myšlenka "jsem mrtev", je podstatně nesnesitelná... Ale nejsme my všichni žijící-mrtvi? není toto vše pouze náš posmrtný sen? a nejsme my ještě slepější než Daemona? Ona považuje svou smrt za sen, my, idioti, za bdění!..." "Jedno nevylučuje druhé, naopak: peklo může existovat jen ve snu, sen je podstatou svou jen peklem:nic nemůže existovat mimo sen. Ale třeba sen, jsou to muka po čertech reální-ha!" "bagatelles! všedění není nic jiného než vraždění, vraždění totéž, co rodění. Zabít člověka je totéž a méně, než zabít myšlenku. Zabiju-li myšlenku, mohlo se to stát jen tím, že jsem jinou, silnější, t. j. vyšší dosadila na její místo; co je to poznávání? Jen zabíjení in rebus psychicis. Stejně, zabiju-li živou bytost, eo ipso umožnila jsem život jiné: uprázdnila jsem místo, kam se vývoj řítí se stejnou nutností, jako vzduch do vzduchoprázdné prostory. "vražda": nic jiného než idiotský, prazbabělý sociální předsudek. Nevytýkám si, že jsem zabila mnoho lidí, ale to, že jsem jich zabila příliš málo; a pak--že jsem zabíje z pohnutek ne vždy právě božských...; a zde je kořen mého zla--,..."...

"Nečiň nikomu dobře, nechceš-li, aby ti činili špatně."

.."Byl jsem blázen a nebyl; jak se to vezme; jednou se člověku bláznovství zdá rozumem, podruhé zas rozum bláznostvím. Sen je přece bláznovství jak se sluší a patří, a přece je polovicí člověka."…
Ladislav Klíma

A taky úplně běžně nacházím na lavičce v parku krabici od vína se sadou nožů…

A sme děti a máme svoje děti. Děti svých rodičů, rodiče svých dětí…
So don't play with me, because you're playing with fire…

12. prosince 2011
22:35
-Hele a víš co? ANO I PEKLO MŮŽE BÝT KRÁSNÝ. Zkurveně krásný…

A musíš.
Domácí úkol pro psychiatra naprosto krásně stvořen při mazání těch idiotickejch nesmyslů co sme tu za poslední rok nasázela. Achjo. :D ŽIVOT KAAMO. Úlet.
Některý srandy sou prostě trochu kontraproduktivní, jako třeba dostávání se do cizích příběhů...
Taky, čim je mi líp, tim šílenější mám strach ze smrti.
Občas mě to jentak zasáhne při rozhovoru v tramvaji, až se mi zatmí před očima, že tohle všechno skončí zas... Nebo to zas bude černobílý...
 


Komentáře

1 Little Miss Strange Little Miss Strange | 4. května 2014 v 14:36 | Reagovat

Klíma je borec  <3
a Bowie bůh.
a ty jsi taky skvělá!

2 Johnny Násilník Johnny Násilník | Web | 12. května 2014 v 21:27 | Reagovat

strach ze smrti, jo? rozveď to
já se jí bojim hodně, bojim se aut, protože tam se zjevuje nejvíc a znenadání, ale spíš než tý bolesti se bojim toho potom - toho, že prostě naprosto promrdám svůj život a bude pozdě, a za to plejtvání talentem a schopnostma, co mi byly daný, přijdu do nějakýho pekla, který může třeba vypadat jako Sisyfos a jeho věčná práce a z věčný práce jsem fakt posranej. I když cokoli věčnýho se stává rutinou a ztrácí smysl.
ale jako právě že se jí nebojím "čím líp se mám," to bych nesměl vyjít na ulici, myslím na ni, čím hůř se mám a pokud jsem dlouho sám a v últumu. V hajpu na takový blbosti není čas.
chyběj ti tu komentáře a články a vůbec, otevřel jsem to po měsíci nebo jak dlouhý době a teprv teď si to pořádně přečet a kromě toho, že furt všechno mažeš a pak zas vracíš, to je docela guláš k nepochopení, ze kterýho toho moc není kromě úryvku božího Sternenhocha. třeba zji´ěštuju, že skvělý věci nejsou jen v těhel explicitně zvrhlejch a špinavejch a nám blízkejch věcech, ale i ve vykopávkáchg jako dekameron se docela bavim a žasnu nad přesnejma a skvělejma myšlenkama, nebo takovej Falstaff ze Shakespearova Jindřicha IV. je úplně dokonalá postava, a přečeteš to za dvě hodiny celý, ale to tě už asi nezajímá, končim :-D

3 Anirlpulut Anirlpulut | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 3:24 | Reagovat

By dealing together, two of you can address problems of self-esteem and mutual trust.  Use these circumspectly however, because they may lower blood sugar levels, which can be an unhealthy effect that face men whose glucose levels are properly balanced.

4 Alberttek Alberttek | E-mail | Web | 6. června 2018 v 21:23 | Reagovat

The prostate is an essential section of a male's reproductive system. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The prostate is located just as you're watching rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it is usually really miserable and inconvenient for your patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.

Prostate infection, also called prostatitis, is among the most common prostate-related overuse injury in men younger than 55 years. Infections of the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis could be the least common coming from all kinds of prostate infection. It is a result of bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition associated with a particular defect in the gland as well as the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be brought on by trauma for the urinary tract or by infections from other parts from the body. A patient may go through testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal in the prostate defect then the employment antibiotics and NSAIDs to take care of the inflammation.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not to determine the cause of these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other think that intensive exercise and lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper weight loss program is important. These are some with the actions you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for health and wellness and will also also keep the urinary track clean.

2. Some studies advise that a couple of ejaculations weekly will prevent prostate cancer.

3. Eat steak sparingly. It has been shown that consuming over four meals of beef per week will heighten the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most important measure to take to make sure a healthy prostate is to go for regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you should opt for prostate examination at least 12 months.

5 Aesotbavioto Aesotbavioto | E-mail | Web | 29. července 2018 v 18:42 | Reagovat

Compression  est comment dur  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre  offre sang loin de votre coeur. Chaque  set  votre  moelle  bat, il pompe le sang  par de  vos arteres a la  vacances  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-tadalafil-100mg-natation/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.