Doufám, že to brzo smažu.

18. června 2013 v 13:40 | Zebra |  Výčum
Ale je to zase jiná stránka mojí losobnosti.


Někdy v polovině května:
Pikppiko lásko má, já miluji tě, napořád.
Domy, stromy, kostely.
Chci tě s sebou v posteli
Už tři dny zase ready, dready, steady, vředy.
V puse afty, v mozku svraby.
V těle křeče, v srdci hlad.
Jestli moje láska, nebyla jen maska.
Boží sázka.
Nechápu, jak něco může být tak krásné. Až mě oči před tou láskou uhýbají. A to je piko je prostě… Proč nemám prachy na další?
Vždycky mě sralo, že nevim, co si namlouvam. Jestli to, že to miluju, nebo to, že to ráda nemám. Teď bych se zfetovala. Copak přemýšlíme snad? Radarada, moc moc moc to moc mám. A skutné skutky lepší než prázdno. Tak dál, snažit kde najít jiné plnění? Už nemůžu, dlouho trvám.
- Hm, miluju objevit svoje máslárny uložený v telefoních konceptech. Nebýt tohohle úplně bych zapomněla, jak sem vyběhla bůhví odkud z hospody někde na starým městě ze záchodu a několik hodin sama běhala po městě jak kráva. Vůbec nevím, jak sem se tam dostala, kdy to bylo, kolik bylo, jaká to byla hospoda, kde přesně to bylo a co sem dělala potom. Jooo, ale počkaat, pak sem se sešla na mostě Legií s Čupískem a Korym. Bylo to divný byli jsme všichni tři v takovým mimoňi. A všichni na nás nějak srali. My pořád volali lidem co spolu asi někde všichni pařili a oni byli asi vzteklí, že je nějak nepobíráme, že sme mimo. Sakra, kam jsme to jeli? Jo, potkali jsme pak Seržua, a ten mě hrozně ožralej obtěžoval v tramvaji a ošahával mě jako… Seržua. A jeli sme asi do Stra. Ale co sakra se dělo tam? Vim jen, že to byla haluz a stálo to za hovno….-Co sem dělala předtim, než sem vyběhla z tý hospody ve městě, taky nevim a dost mi to vrtá hlavou. Vylezla jsem z ní skoro za tmy...- JO. Dojeli sme na Nádro, tam sem zjistila, že jsou tam jen samý idioti, tak sem se sebrala, že půjdu do Šatlavy. A půjdu pěéšo, protože to je přece strašnej kousek a já děsně vim, kde to je, protože sem prostě pán. Dvě hodiny sem bloudila po Strašnicích a byla pokaždé děsně přesvědčená, že už to tam za tm rohem fakt je. Nasraná, tak moc nasraná. Nakonec sem to trefila, byla sem pozvaná na nějaký pivka a panáky a já jsem zvala na brka. Zůstala jsem tam s tou bandou vyhrocenejch miláčků, skrz všechny ujetý výhroty co se tam staly, až do rána, kdy se mi konečně zlepšila nálada. Vděčím za to, a i za náladičku celej den potom, někomu neznámému, kdo v žuboxu pustil celý Ten od Pearl Jam a v skoro prázdným nonstopáči jsme tam s Klárkou tančily spanilé tance.
Pak bylo takový to zhulíme se a pustíme si nějakou sračku, třeba něco s Lindsay Lohan. Jo tak si pustíme Pád třetí říše.
-Minulosti, rozebrat, poskládat. To je fajn. Mám fakt vymleto.
Ale asi kvalitní napalm.
Jako dneska. Pokus někomu s povahou naopak vysvětlit, co mě sere na lidech, nedopadl ani po několika hodinách asi moc úspěšně. Tak radši hraju prší před Crossem, do kterýho jsem došla bez bot, směje se mi týpek, co měl večer 24. narozeniny, ale že se tam taky nudí, tak se mnou pak šel přes zavřenou Stromovku do Bubenče, jen tak. Že prej parádní dobrodrůžo oslava narozenin, potácet se s osmnáctkou po stromovce, vyhýbat se bengám a řešit existencionální krize. Popovídali jsme si fakt skvěle, jen sem ho vůbec nestihla a nepochopila, když pak jel až do Záběhlic. Ale vím, že to byl ten samej, co mi tam tak před půl rokem říkal, že dělá v pizze a kouřili sme spolu joint. On tvrdil, že ne, že si ho s někým pletu. Dneska říkal, že už tři roky dělá koupelny a včera dal výpověd. Já si myslim, že si lidi pamatuju celkem dobře. Je sice fakt, že v Crossu se pohybuje tak pět typů furt dokola, ale... prostě to určitě byl on. (Určitě prostě.) Ale, je to funny. Nikdy nevíš, co ti lidi cpou a proč. Teda aspoň já ne.

Potřebovala bych na tejden do lázní, aspoň. Někam kamkoli. Zavřete mě do sklepa a přivažte mě k židli. Moje tělo potřebuje chvilku klid. Bolí mě obličej hrozně moc. Krk taky a oči a vlasy a je mi horko a roztejkám se ve škole a cpu lidem po fejsbůčku hrozná hovna. Musím být jak sluníčko naší ruské země...

Toť jest co bych vám chtěla říct, jakože ten článek o tom, jaká sem úžasná a silná frajerka, co to má v hlavě hrozně srovnaný, je plnej alibistickejch klišé. Neřikám, že to není pravda. Z části, z jednoho úhlu pohledu, z jednoho stavu. V jednu chvíli, v jednom časoprostoru. Právě teď sem zas prachobyčejná pubertální mocněnka s pořezanou rukou, očima na žárovku a vyheclejma kecama, který sama sotva chápe.
Dikenever.
Ultra total výčum.
Sasasasamrtájm samrtájm sédnes
Hmmm, vypadá to na parádně přehecle libový létíčko.
 


Komentáře

1 Es. Es. | Web | 18. června 2013 v 16:44 | Reagovat

Sklep u nás je volnej.

2 Emm Emm | E-mail | Web | 18. června 2013 v 17:57 | Reagovat

Děláš mi chutě.
Chytnu tě za ruku a budem utíkat po nádraží.
Svět bude zelenej.

3 Ten Na Okraji Ten Na Okraji | E-mail | Web | 19. června 2013 v 14:04 | Reagovat

Krásně se čteš..
Takže doufám že to mazat nebudeš..
Obdivuju tě že máš tolik peněz, peněz na další lahev, na další jakoukoliv drogu...

4 nemám jméno nemám jméno | Web | 19. června 2013 v 20:27 | Reagovat

obdivuju tě, že máš tolik peněz bejby, zvlášť když mě zveš na šlechtický dobrůtky 8-O

5 Iffie Iffie | Web | 20. června 2013 v 21:21 | Reagovat

Přidávám se - kde kurva ty prachy bereš? Nu, i když, je pravda, že kdo chce, vždycky si něco najde.

Letní smutek? Letní smutek jsem pociťovala na jaře.

6 Jane Jane | E-mail | Web | 24. června 2013 v 7:52 | Reagovat

Holt patříš mezi těch šťastných 50% (myslím podle tý hlášky, že 50% mladých vidí svou budoucnost optimisticky - ta druhá půlka nemá na drogy peníze)... A ta báseň zní zajímavě. Jako tak divně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.